×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
55 kWh
Jooksev kuu
0.05 MWh
Kokku
611 MWh

Välditud CO2

Täna
50 kg
Jooksev kuu
0.05 tonni
Kokku
562.12 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
611 MWh
päikeseenergiat, mis katab 255 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Äripäeva intervjuu: kuidas rajada keskkonnale sõbralikumaid kodusid?

Kliimaküsimused ei jäta puutumata ka kinnisvaraturgu. Metro Capitali juht Ain Kivisaar rääkis Äripäeva raadio saates „Energiatund“ keskkonnateadlikumast arendamisest.

 

Metro Capital alustas nn rohepöördega viis aastat tagasi, olles Eestis üks esimesi, kes hakkas kinnisvaravaldkonnas keskkonnateemadele rohkem tähelepanu pöörama. „Tundsime, et peame tegema midagi teisiti, kui seni turul tehtud on,“ selgitab Ain Kivisaar intervjuus. Tema sõnul on Metro Capital juba mitu aastat paigaldanud uusarenduste katustele päikeseparke ja varustanud kortereid nutikate targa kodu lahendustega. „Tulevikku vaatava kinnisvaraarendajana on meie eesmärk, et iga järgnev arendus oleks eelmisest veel parem ja muidugi ka ökoloogilisema jalajäljega.“

 

Lisaks tuli saates juttu kesklinna uusarenduste parkimisvajadusest ja teada saab ka, mis on ühist keskkonnateadlikumal kinnisvara arendamisel ja tehnoloogiahiiul Apple.

 

Kuula intervjuud siit. Ain Kivisaarega vestles ajakirjanik Rivo Sarapik.

Postitatud rubriiki Uncategorized. Translation Priority: . Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.