×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
674 kWh
Jooksev kuu
0.67 MWh
Kokku
711 MWh

Välditud CO2

Täna
620 kg
Jooksev kuu
0.62 tonni
Kokku
654.12 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
711 MWh
päikeseenergiat, mis katab 296 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Ain Kivisaar

Tegevjuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 516 1287
ain.kivisaar@metro.ee

x

Mart Habakuk

Partner
Tel +372 619 1830
Mob +372 5621 1264
mart.habakuk@metro.ee

x

Sulo Nigul

Partner
Tel +372 619 1830
Mob +372 501 3211
sulo.nigul@metro.ee

x

Marika Jõeleht

Finantsjuht
Tel +372 619 1830
marika.joeleht@metro.ee

x

Katrin Karemäe

Jurist

Tel +372 619 1830
katrin.karemae@metro.ee

x

Koit Tuulik

Projektijuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 5300 9015
koit.tuulik@metro.ee

x

Reijo Kerdmann

Projektijuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 5305 7112
reijo.kerdmann@metro.ee

x

Madis Brjantsev

Müük, uued projektid, turundus

Kiikri 2 müügiinfo: 600 22 33

Tuukri 25 müügiinfo: 600 22 33

Toom-Kuninga 15 müügiinfo: 6005646

Mob +372 5666 7725

madis@metro.ee

 

 

x

Herdis Pärn

Turundus, kommunikatsioon, müük

Kiikri 2 müügiinfo: 600 22 33

Tuukri 25 müügiinfo: 600 22 33

Toom-Kuninga 15 müügiinfo: 600 56 46

Mob: + 372 513 48 76

E-mail: herdis@metro.ee

x

Annette Karp

Müügi- ja turundusassistent

E-mail: annette.karp@metro.ee

x

Marju Pärn

Raamatupidaja

Tel: 6191830

marju.parn@metro.ee

 

 

x