×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
14 kWh
Jooksev kuu
0.01 MWh
Kokku
918 MWh

Välditud CO2

Täna
13 kg
Jooksev kuu
0.01 tonni
Kokku
844.56 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
918 MWh
päikeseenergiat, mis katab 383 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Meist

Metro Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba rohkem kui 15 aastat. Lisaks eluhoonetele arendame ka eksklusiivseid äripindasid nii Tallinnas kui Riias.

Alates 2004. aastast oleme klientidele üle andnud rohkem kui 900 korterit ja 80 000 m2 põrandapinda. Meie arenduste portfooliosse kuuluvad nii uued korterelamud Tallinna kesklinnas kui ka ajalooliste hoonete renoveerimisprojektid. Tuntuimate tööde hulka kuuluvad näiteks Pirita Rannahoone ja Lillepaviljon, Metro Plaza ärihoone südalinnas, Telliskivi 16/18 ja Valgevase 11 majad ning Burmani residents Kadriorus.

Meie värskeimad projektid on Meerhofi Residents ja Meerhof 2.0 Pirita teel, mereäärsed Tivoli elamurajoon ja Kiikri Residentsid Kadriorus ning Toom-Kuninga 15 korterelamu Uue Maailma asumis. 

“Loome kodusid, mille väärtus püsib üle aastate.”

KVALITEETNE

Usume, et tõeliselt hea on elada kvaliteetselt ehitatud ja viimistletud majas. Oluline on läbimõeldud planeering, hea sisekliima ja esteetiline sisekujundus.

USALDUSVÄÄRNE

Meie meeskond koosneb ehitusvaldkonnas kogenud spetsialistidest. Teeme koostööd pikaajaliste partneritega, kelle peale saame kindlad olla.

TULEVIKKU VAATAV

Igal võimalusel kasutame oma projektides loodussõbralikke materjale, taastuvenergiat ja moodsaid tehnoloogilisi lahendusi. Õpime ja areneme, et iga järgnev projekt oleks veelgi parem!

 

2019. aastal pälvisime Äripäeva kinnisvarabüroode TOPis auväärse II koha. Märgisega tunnustatakse klientide ja koostööpartnerite hinnangute põhjal kõige usaldusväärsemaid ja silmapaistvamaid kinnisvaraettevõtteid.