Tutvustus

Harmoonia looduse ja arhitektuuri vahel

Oru Maja arhitektuur on inspireeritud ümbritsevast lopsakast taimestikust, merest ja paeklindist, luues harmoonilise koosluse, mis püüab üheaegselt pilku ja sulandub keskkonda. Hoone südameks on võimas tammepuu, mida maja justkui kallistab, sümboliseerides looduse ja inimtegevuse ühtsust. Tammepuu tagune klaasfassaad koos puitpaneelidega lisab hoonele elegantsi ja soojust, muutes selle Kadrioru pargi loomulikuks pikenduseks.

Tunnustatud büroo Arhitekt 11 poolt loodud arhitektuuri iseloomustab soliidse termopuidu ja veelgi tumedama tellise kontrast. Tumehall tellis ja Thermory termopuit lisavad fassaadile visuaalset iseloomu. Õrn valgustus tagab hoone märgatavuse ning loob hubasust ka pimedal ajal, muutes Oru maja silmapaistvaks, kuid samas keskkonda sulanduvaks tervikuks.

 

53 kWh

päikesepaneelidest

400m

pargini

A

Energiaklass

34

Majutusruumi

27+3

Bürood ja äripinda

Kadrioru pärl

Oru maja asub prestiižses Kadrioru serval, otse Kadrioru pargi ja Lauluväljaku naabruses, vaid kiviviske kaugusel kaunist Jaapani aiast. See ideaalne asukoht mere ääres ja kesklinna lähedal tagab mugavuse ja suurepärase ligipääsetavuse kõigile olulistele sihtkohtadele. Otse maja ees on bussipeatus, tagades kiire ja tasuta ühenduse südalinnaga.

Oru Majast jäävad kuni 15 minuti jalutuskäigu kaugusele paljud tähtsad maamärgid, muuseumid, terviserajad, kohvikud ja restoranid, pakkudes rikkalikke vaba aja veetmise võimalusi. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on mereäärne promenaar ja Kadrioru park, pakkudes võimalust nautida rahulikke jalutuskäike ja kauneid vaateid.

Kvaliteetne ja läbimõeldud planeering

Oru maja planeeringud on hoolikalt läbi mõeldud, et pakkuda maksimaalset mugavust ja funktsionaalsust. Esimese nelja korruse ruumidel on elegantsed Prantsuse rõdud maani akendega, tuues nii looduse siseruumidesse. Viies korrus on lahendatud tagasiastega, pakkudes avaraid terrasse, kust avanevad kaunid vaated merele, Lauluväljakule ja Kadrioru pargile. Nutikad lukusüsteemid ja kaasaegsed kütte- ning jahutuslahendused tagavad hoone kasutajatele kõrgeima kvaliteedi ja mugavuse.